O nas

Jesteśmy dostawcą rozwiązań technologicznych, które na nowo definiują zarządzanie ryzykiem podatkowym w przedsiębiorstwach. Zapewniamy bezpieczeństwo połączone z unikalnym zestawem innowacyjnych narzędzi oraz wyjątkowymi doświadczeniami naszych klientów.

Działamy na rynku od 2015 roku, bacznie obserwując postępującą cyfryzację, nowe regulacje prawno-podatkowe i potrzeby klientów, z którymi współpracujemy. Nasze rozwiązania są odpowiedzią na zmieniającą się rzeczywistość w tych obszarach.

Jesteśmy multidyscyplinarnym zespołem, którego zadaniem jest tworzenie narzędzi podatkowych nowej generacji wpisujących się w koncepcje cyfryzacji podatków (GovTECH), przemysłu 4.0 i chmury krajowej. Eksperci, którzy tworzą nasz zespół nie tylko dostosowują nasze rozwiązania do wymogów prawnych, ale znacznie wyprzedzają nowe trendy digitalizacji w podatkach, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo wesprzeć w przygotowaniu przedsiębiorstw do cyfrowej transformacji podatkowej i automatyzacji procesów raportowych.

W gronie naszych klientów są największe firmy w Polsce (Top10), działające w różnorodnych branżach. Naszą nadrzędną misją jest tworzenie skutecznego i przyjaznego klientom procesu tax compliance.

Poznaj nasze wartości
logo_GWW


GWW

TAX INSIGHT to część rodziny GWW Legal & Tax. GWW należy do ścisłej czołówki największych i najlepszych firm prawniczych w Polsce. Istnieje od 1996 roku. Zatrudnia blisko 120 prawników, wśród których ponad połowa to radcowie prawni, adwokaci oraz doradcy podatkowi. Firma od wielu lat przoduje w rankingach w zakresie doradztwa podatkowego i prawnego, oferując kompleksową pomoc dużym i średnim przedsiębiorcom.

Priorytetem GWW jest bezpieczeństwo klientów w każdym obszarze. W swoich działaniach, kancelaria stara się jak najlepiej rozpoznać potrzeby klientów i zauważać nowe perspektywy rozwoju dla przedsiębiorstw. Ma bogate doświadczenie oraz szerokie kompetencje w obsłudze skomplikowanych transakcji, w tym fuzji i przejęć, w obsłudze korporacyjnej, jak również – unikalne na polskim rynku – kompetencje w doradztwie prawnym na rzecz podmiotów działających na rynkach regulowanych.

Nasz Zespół

Jesteśmy licznym zespołem ekspertów podatkowych, biznesowych i IT, stojących za właściwym rozwiązaniem dla Twojej firmy.

Zarząd

Andrzej Ladziński
Prezes Zarządu, Partner zarządzający GWW Tax
Rafał Berliński
Dyrektor Zarządzający

Dział Sprzedaży

Rafał Kacprowski
Dyrektor ds. Sprzedaży
Andrzej Marton
Business Development Director

Dział IT

Rafał Mularczyk
Dyrektor ds. IT

Dział Marketingu

Małgorzata Góralska
Dyrektor ds. Marketingu

Zaufały nam największe firmy w Polsce

logo_dpd
logo_śnieżka
logo_scania
logo_archicom
logo_upc
logo_marvipol
logo harper_hygienics
logo garmin
Kraków_Airport_logo
logo_viessmann
logo_indykpol
logo trade_trans
logo Unibep
logo_elektromontaż
logo_cellfast
logo_dpd

Współpracę z TAX INSIGHT oceniamy na najwyższym poziomie. Rozwiązania, jakie dostarczyła nam firma znacznie zwiększyły produktywność naszej pracy i przyczyniły się do wdrożenia skutecznego procesu zarządzania ryzykiem podatkowym. Dzięki szczegółowej analizie ewidencji VAT, mogliśmy znacznie efektywniej wychwycić rozbieżności i w szybki sposób wprowadzić niezbędne modyfikacje. Jednocześnie, program TAX INSIGHT, dostarczył nam materiał do szczegółowych analiz podatkowych i rachunkowych, pozwalając udoskonalić już istniejące procedury i opracować nowe, minimalizując ryzyko podatkowe. Zespół TAX INSIGHT zapewnił pełne wsparcie we wdrożeniu narzędzia w profesjonalny i szybki sposób,
a także służył wsparciem merytorycznym przy parametryzacji raportowania niestandardowych zdarzeń VAT. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, tym samym gorąco polecam TAX INSIGHT jako zaufanego Partnera w biznesie.

dr Lidia Więcaszek-Kuczyńska, Dyrektor ds. Księgowości, DPD Polska Sp. z o.o.
Kraków_Airport_logo

Opierając się na dotychczasowym doświadczeniu pragniemy polecić firmę TAX INSIGHT. W imieniu Spółki Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice oświadczamy , iż korzystamy z systemu TAX INSIGHT, który w naszej opinii, jest w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Cenimy to, że posiada wiele funkcji, niezbędnych do przeprowadzania zaawansowanych analiz merytorycznych, pozwalających na rzetelne wypełnianie obowiązków raportowych w obszarze podatku VAT. Wersja demo pokazała dostępność i niezawodność programu. Użytkowany program jest bardzo czytelny i intuicyjny, na bieżąco aktualizowany i dostosowywany do bieżących zmian w przepisach. Chcemy podkreślić duże zaangażowanie i profesjonalizm pracowników firmy, którzy zawsze w
kompetentny sposób służą pomocą w zakresie obsługi. Mając na uwadze powyższe, w pełni rekomendujemy współpracę z TAX INSIGHT każdej firmie, która w bezbłędny sposób chciałaby rozliczać swoje pliki JPK. Wysoko oceniamy program TAX INSIGHT, za pomocą którego udało Nam się znacznie usprawnić dotychczasową pracę zespołu finansowego w naszej firmie.
Wprowadzenie narzędzia pozwoliło Nam na automatyzacje powtarzalnych procesów księgowych, co odciążyło naszych pracowników z pracochłonnych obowiązków i zapewniło firmie bezpieczeństwo rozliczeń podatkowych. Rekomendujemy firmę TAX INSIGHT jako profesjonalnego partnera we współpracy biznesowej.

Edyta Niemiec - Główna Księgowa, Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II, Kraków Balice

Mamy przyjemność poinformować, że firma TAX INSIGHT jest dostawcą narzędzia do automatyzacji
raportowania VAT i analizy plików JPK dla naszej firmy. Program TAX INSIGHT Standard pomógł nam
odciążyć nasz dział finansowo – księgowy i znacząco zoptymalizował powtarzalne procesy finansowoksięgowe.
Dzięki dokładnej weryfikacji plików JPK w sprawny sposób jesteśmy w stanie wykryć pojawiające
się rozbieżności w rozliczeniach, co pozwala zabezpieczyć ryzyko przekazywania błędnych danych do Krajowej
Administracji Skarbowej.
Firma ma rzetelne podejście do klientów, służy wsparciem zarówno merytorycznym jak i technicznym zarówno
na etapie wdrożenia narzędzia jak i w trakcie trwania współpracy. W związku z tym, z pełną odpowiedzialnością
możemy polecić firmę TAX INSIGHT jako profesjonalnego dostawcę programów księgowych.

Krystyna Małysz - Tax Expert, Michelin

Opierając się na dotychczasowym doświadczeniu pragniemy polecić firmę TAX INSIGHT jako rzetelnego dostawcę narzędzia do kompleksowej analizy plików JPK. Wysoko oceniamy program TAX INSIGHT, za pomocą którego udało Nam się znacznie usprawnić dotychczasową pracę zespołu finansowego w naszej firmie. Wprowadzenie narzędzia pozwoliło Nam na automatyzacje powtarzalnych procesów księgowych, co odciążyło naszych pracowników z pracochłonnych obowiązków i zapewniło firmie bezpieczeństwo rozliczeń podatkowych. Rekomendujemy firmę TAX INSIGHT jako profesjonalnego partnera we współpracy biznesowej.

Radosław Krupniewski, ZING
logo_śnieżka

Mamy przyjemność polecić firmę TAX INSIGHT z którą współpracujemy od 2021 roku. Dzięki wyjątkowym funkcjonalnościom programu TAX INISGHT zdecydowana większość procesów księgowych w naszej firmie uległo usprawnieniu. Automatyzacja przyspieszyła i uprościła pracę naszego działu księgowego, dostarczając dokładną weryfikacje naszych faktur i rozliczeń. Pozwoliło to nam znacznie ograniczyć ryzyko podatkowe i dostosować się do nowych regulacji prawnych. Współpraca z firmą TAX INSIGHT przebiegła sprawnie i z dużym zaangażowaniem ze strony pracowników, co pozwala nam zarekomendować firmę jako odpowiedzialnego i rzetelnego dostawcę programów finansowych.

Witold Waśko - Wiceprezes Zarządu, Śnieżka SA

Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani z korzystania z oprogramowania TAX INSIGHT. Cenimy sobie szeroki zakres funkcjonalny aplikacji, a zwłaszcza to, że niewielkim kosztem eliminuje ryzyko związane z nieprawidłowościami występującymi w plikach JPK. Rozwiązania zastosowane w aplikacji TAX INSIGHT uprościło wiele procesów leżących w kompetencjach działu finansowo – księgowych, dając poczucie kontroli nad fakturami przepływającymi w naszych systemach. Szeroki zakres funkcjonalny aplikacji, jak
i szczegółowość analizy ewidencji VAT daje możliwość szybkiego wyłapania błędów, dzięki czemu nasi księgowi są w stanie w łatwy i sprawny sposób poprawić dane.

Anna Sikorska - Moroz, Główna Księgowa, UNIDEVELOPMENT