O nas

Jesteśmy dostawcą rozwiązań technologicznych, które na nowo definiują zarządzanie ryzykiem podatkowym w przedsiębiorstwach.
Zapewniamy bezpieczeństwo połączone z unikalnym zestawem innowacyjnych narzędzi oraz wyjątkowymi doświadczeniami naszych klientów.

Działamy na rynku od 2015 roku, bacznie obserwując postępującą cyfryzację, nowe regulacje prawno-podatkowe i potrzeby klientów, z którymi współpracujemy. Nasze rozwiązania są odpowiedzią na zmieniającą się rzeczywistość w tych obszarach.

Jesteśmy multidyscyplinarnym zespołem, którego zadaniem jest tworzenie narzędzi podatkowych nowej generacji wpisujących się w koncepcje cyfryzacji podatków (GovTECH), przemysłu 4.0 i chmury krajowej.

Eksperci, którzy tworzą nasz zespół nie tylko dostosowują nasze rozwiązania do wymogów prawnych, ale znacznie wyprzedzają nowe trendy digitalizacji w podatkach, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo wesprzeć w przygotowaniu Twojej firmy do cyfrowej transformacji podatkowej i automatyzacji procesów raportowych.

Naszą nadrzędną misją jest tworzenie skutecznego i przyjaznego klientom procesu tax compliance.

Poznaj nasze wartości

GWW

Tax Insight to część rodziny GWW Tax & Legal. GWW należy do ścisłej czołówki największych i najlepszych firm prawniczych w Polsce. Istnieje od 1996 roku. Zatrudnia blisko 120 prawników, wśród których ponad połowa to radcowie prawni, adwokaci oraz doradcy podatkowi. Firma od wielu lat przoduje w rankingach w zakresie doradztwa podatkowego i prawnego, oferując kompleksową pomoc dużym i średnim przedsiębiorcom.

Priorytetem GWW jest bezpieczeństwo klientów w każdym obszarze. W swoich działaniach, kancelaria stara się jak najlepiej rozpoznać potrzeby klientów i zauważać nowe perspektywy rozwoju dla przedsiębiorstw. Ma bogate doświadczenie oraz szerokie kompetencje w obsłudze skomplikowanych transakcji, w tym fuzji i przejęć, w obsłudze korporacyjnej, jak również – unikalne na polskim rynku – kompetencje w doradztwie prawnym na rzecz podmiotów działających na rynkach regulowanych.

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy licznym zespołem ekspertów podatkowych, biznesowych i IT, stojących za właściwym rozwiązaniem dla Twojej firmy.

Zarząd

Andrzej Ladziński
Prezes Zarządu, Partner zarządzający GWW Tax
Rafał Berliński
Dyrektor Zarządzający

Dział Sprzedaży

Michał Rogowski
Dyrektor ds. Sprzedaży
Andrzej Marton
Business Development Director

Dział IT

Dariusz Łukiewicz
COO, CloudTax
Rafał Mularczyk
IT Project Manager

Dział Marketingu

Małgorzata Góralska
Dyrektor ds. Marketingu

Zaufały nam największe firmy w Polsce

logo garmin
logo_FCA
logo Unibep
logo_dyckerhoff

Opierając się na dotychczasowym doświadczeniu pragniemy polecić firmę TAX INSIGHT
jako rzetelnego dostawcę narzędzia do kompleksowej analizy plików JPK.

Wysoko oceniamy program TAX INSIGHT, za pomocą którego udało Nam się znacznie usprawnić
dotychczasową pracę zespołu finansowego w naszej firmie.
Wprowadzenie narzędzia pozwoliło Nam na automatyzacje powtarzalnych procesów księgowych, co
odciążyło naszych pracowników z pracochłonnych obowiązków i zapewniło firmie bezpieczeństwo
rozliczeń podatkowych.
Rekomendujemy firmę TAX INSIGHT jako profesjonalnego partnera we współpracy biznesowej.

Radosław Krupniewski, ZING

Mamy przyjemność polecić firmę Tax Insight z którą współpracujemy od 2021 roku.

Dzięki wyjątkowym funkcjonalnościom programu Tax Insight zdecydowana większość procesów księgowych w naszej firmie uległo usprawnieniu. Automatyzacja przyspieszyła i uprościła pracę naszego działu księgowego, dostarczając dokładną weryfikacje naszych faktur i rozliczeń. Pozwoliło to nam znacznie ograniczyć ryzyko podatkowe i dostosować się do nowych regulacji prawnych.

Współpraca z firmą Tax Insight przebiegła sprawnie i z dużym zaangażowaniem ze strony pracowników, co pozwala nam zarekomendować firmę jako odpowiedzialnego i rzetelnego dostawcę programów finansowych.

Witold Waśko - Wiceprezes Zarządu, Śnieżka SA

Współpracę z Tax Insight oceniamy na najwyższym poziomie. Rozwiązania, jakie dostarczyła nam firma znacznie zwiększyły produktywność naszej pracy i przyczyniły się do wdrożenia skutecznego procesu zarządzania ryzykiem podatkowym. Dzięki szczegółowej analizie ewidencji VAT, mogliśmy znacznie efektywniej wychwycić rozbieżności i w szybki sposób wprowadzić niezbędne modyfikacje. Jednocześnie, program Tax Insight, dostarczył nam materiał do szczegółowych analiz podatkowych i rachunkowych, pozwalając udoskonalić już istniejące procedury i opracować nowe, minimalizując ryzyko podatkowe.

Zespół Tax Insight zapewnił pełne wsparcie we wdrożeniu narzędzia w profesjonalny i szybki sposób, a także służył wsparciem merytorycznym przy parametryzacji raportowania niestandardowych zdarzeń VAT. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, tym samym gorąco polecam Tax Insight jako zaufanego Partnera w biznesie.

dr Lidia Więcaszek-Kuczyńska, Dyrektor ds. Księgowości, DPD Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani z korzystania z oprogramowania TAX Insight. Cenimy sobie szeroki zakres funkcjonalny aplikacji, a zwłaszcza to, że niewielkim kosztem eliminuje ryzyko związane z nieprawidłowościami występującymi w plikach JPK.

Rozwiązania zastosowane w aplikacji TAX Insight uprościło wiele procesów leżących w kompetencjach działu finansowo – księgowych, dając poczucie kontroli nad fakturami przepływającymi w naszych systemach. Szeroki zakres funkcjonalny aplikacji, jak i szczegółowość analizy ewidencji VAT daje możliwość szybkiego wyłapania błędów, dzięki czemu nasi księgowi są w stanie w łatwy i sprawny sposób poprawić dane.

Anna Sikorska - Moroz, Główna Księgowa, UNIDEVELOPMENT