Wysyłaj i odbieraj dokumenty elektroniczne
do/z Krajowego Systemu e-Faktur
za pomocą naszego systemu KSeF INSIGHT

Jak możemy Ci pomóc?

Od początku trzymamy rękę na pulsie, na bieżąco monitorując zmiany przepisów dotyczących wdrożenia Krajowego Systemu e-Faktur. Bierzemy aktywny udział w spotkaniach roboczych i testach organizowanych przez Ministerstwo Finansów, jednocześnie intensywnie pracując nad narzędziem do obsługi systemu KSeF.

Mając pełną wiedzę biznesową, merytoryczną i techniczną, jesteśmy w stanie kompleksowo przygotować plan wdrożenia, począwszy od audytu procesów biznesowych (fakturowanie, księgowanie, raportowanie danych), poprzez rekomendacje i wsparcie w zmianach procesowych. Dokonamy przeglądu infrastruktury technicznej pod kątem dostosowania do wymagań KSeF, ustalimy wymagane funkcjonalności, możliwe ryzyka oraz zmiany procesów w celu dostosowania ich do nowego modelu fakturowania. Zapewniamy doradztwo w zakresie wdrożenia rozwiązań wewnętrznych oraz mapowania danych z systemów dziedzinowych. Zaplanujemy harmonogram w podziale na poszczególne etapy wraz z testowym odbiorem gotowego rozwiązania.

Dlaczego TAX INSIGHT?Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów tax compliance dla największych firm w Polsce.Łączymy zaawansowane kompetencje technologiczne z rzetelną baza podatkową. Nasze programy są tworzone, merytorycznie opiniowane i na bieżąco aktualizowane przez zespoły podatkowe kancelarii
GWW, która jest w czołówce najlepszych firm prawniczych w Polsce.

Nasi eksperci z obszaru IT korzystają z najlepszych narzędzi technologicznych i sprawdzonych metodyk projektowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe i w pełni zintegrowane narzędzia dla każdego rodzaju systemu finansowo – księgowego.

Dostosowujemy projekty wdrożeniowe do indywidualnych potrzeb biznesowych każdego klienta.

Zapewniamy bezpieczeństwo, opiekę i wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy.

Umów się na prezentację

Zostaw swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.