Webinary

PLANOWANE  WEBINARY

Poniżej prezentujemy listę planowych webinarów, które w niedługim czasie organizujemy. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

Webinary TAX Insight

Zmiany w podatku od nieruchomości w 2022 roku

2021-11-30 / godz. 11.00

Wkrótce podatnicy będą ponownie zmuszeni do złożenia deklaracji na podatek od nieruchomości. Przed ich sporządzeniem warto poświęcić, czas na sprawdzenie czy nowe zmiany mają jakiś wpływ na obecne rozliczenia. Nasz bezpłatny webinar ma na celu omówienie planowanych zmian, w podatku od nieruchomości na podstawie wyroków z 2021 roku, a także przeanalizowanie praktycznych problemów jakie mogą się pojawić w trakcie wypełniania deklaracji na podatek.

Zarejestruj się teraz
Webinary TAX Insight

Raportowanie JPK_VAT – Na jakie aspekty trzeba zwrócić uwagę by ograniczyć ryzyko popełnienia błędu

2021-12-06 / godz. 11.00

Obowiązek raportowania plików JPK_VAT funkcjonuje już od kilku lat. Jednak mimo wszystko poprawne wypełnienie plików nadal przysparza wiele problemów zarówno małym jak i dużym przedsiębiorcom. elem naszego webinaru jest m.in. omówienie najnowszych zmian w VAT oraz tego, co rozumiemy jako błąd w plikach JPK_VAT, jakie kary mogą grozić za jego popełnienie, jakie narzędzia analityczne stosuje i planuje wprowadzić Ministerstwo Finansów aby usprawnić proces wykrywania błędów w JPK.

Zarejestruj się teraz
Webinary TAX Insight

Jak prawidłowo wypełnić deklaracje na podatek od nieruchomości w 2022 roku

2021-12-14 / godz. 11.00

Złożenie deklaracji na podatek od nieruchomości bywa skomplikowanym i pracochłonnym procesem dla wielu podatników. Nasz webinar ma na celu omówienie praktycznych aspektów związanych  z wypełnianiem deklaracji na podatek od nieruchomości, które mogą pomóc w zrozumieniu niejasności w przepisach. Na spotkaniu opowiemy m. in. o tym jakie są zasady składania deklaracji w przypadku współwłasności,  jakie praktyki obowiązują podczas wypełniania korekty deklaracji a także jakie problemy mogą pojawić się podczas elektronicznej wysyłki deklaracji.

Zarejestruj się teraz

DOTYCHCZASOWE WEBINARY

Poniżej prezentujemy nagrania wcześniejszych webinarów. Serdecznie zapraszamy do ich obejrzenia.

Zasady zapisywania numerów kontrahentów

15 września 2021|

Nowy JPK_VAT bez błędów i bez kar? To możliwe. Zapraszamy do obejrzenia webinarium, które odbyło się w czwartek 3.12.2020 o 10.00 pt. Zaprezentujemy narzędzie, dzięki, któremu zobaczysz co jest w plikach JPK, jakie ...

Transakcje na odwrotnym obciążeniu w JPK Vat

15 września 2021|

Raportowanie transakcji, w których podatek należny rozlicza nabywca rodzi wiele problemów, także technicznych. Konieczne jest zapewnienie spójności danych raportowanych w ewidencji podatku należnego z danymi w ewidencji podatku naliczonego.Dowiedz się w jaki sposób zautomatyzować ...